Пошук продукції  
  Головна сторінка > Підтримка > Гарантія

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту
Гарантія

«DAEWOO Electronics Co.» виражає свою вдячність за Ваш вибір.
Ми гарантуємо надійну якість своєї продукції за умови дотримання технічних вимог, вказаних в інструкції з експлуатації.

СЕРВІСНА ПОЛІТИКА

«DAEWOO Electronics Co.» виражає свою вдячність за Ваш вибір. Ми гарантуємо надійну якість своєї продукції за умови дотримання технічних вимог, вказаних в інструкції з експлуатації. Переконливо просимо Вас, перевірити правильність заповнення гарантійного талона при купівлі товару. При цьому переконайтеся, що серійний номер і найменування моделі придбаного Вами виробу, співпадають із записом в гарантійному талоні. Гарантійне обслуговування здійснюється головним сервісним центром або уповноваженими сервісного центру. Гарантійний талон дійсний тільки за наявності правильно і чітко вказаних: моделі, серійного номера виробу, дати продажу, гарантійного терміну, чіткого друку фірми-продавця, підпису покупця. Забороняється вносити які-небудь зміни, стирати і переписувати дані, вказані в гарантійному талоні - в цьому випадку талон визнається недійсним. Всі умови гарантії діють в рамках законодавства про захист прав споживача і регулюються законодавством країни, на території якої здійснюється сервісне обслуговування.

З 7 вересня 2004 на всю продукцію, куплену тільки на території України і Молдови через офіційних дистриб'юторів «DAEWOO Electronics Co.» надає 3 роки безкоштовного сервісного обслуговування. Крім 1 року гарантії «DAEWOO Electronics Co.» бере на себе зобов'язання протягом подальших 24 місяців надавати безкоштовний ремонт. Таким чином, кожен покупець техніки «DAEWOO Electronics Co.» має право на безкоштовне сервісне обслуговування протягом 36 місяців (1 рік обов'язкової гарантії і 2 роки безкоштовного сервісного обслуговування). Гарантійний період починається з дня продажу товару кінцевому споживачу. Безкоштовне сервісне обслуговування включає проведення ремонту з заміною необхідних запчастин. Не підлягають ремонту ті деталі, які мають природний знос (список деталей тих, що підлягають зносу наведені нижче).

УМОВИ ГАРАНТІІ

Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються на наступні пошкодження:
• Механічні пошкодження;
• Пошкодження, що виникли внаслідок попадання всередину виробу рідин, комах, сторонніх предметів;
• Пошкодження, що виникли внаслідок пожежі, повені або іншіх стихійних бід;
• Пошкодження, що виникли внаслідок порушення правил і умов експлуатації виробу, викладених в інструкції з експлуатації;
• Пошкодження, викликані невідповідністю стандартам параметрів живлячих, телекомунікаційних, кабельних мереж або інших подібних зовнішніх факторів;
• Пошкодження, що виникли внаслідок використання чистячих відеокасет;
• У разі виявлення фахівцем УСЦ стороннього втручання в конструкцію виробу до моменту звернення в УСЦ;
• У разі природнього зносу аудіоголівок, відеоголівок, пультів дистанційного керування; у холодильниках – поглиначів запахів, фільтрів, очищувачів повітря (біодезодораторів), полиць, ящиків, підставок та інших ємкостей для зберігання продуктів; у мікрохвильових печах – тарілок, вертелів, підставок для гриля; у пилососах – шлангів, трубок, щіток, насадок, пилозбірників, фільтрів; у пральних машинах – фільтрів, шлангів для підведення/зливу води; у кондиціонерах – фільтрів.
• Якщо виріб, призначений для особистих (побутових, сімейних) потреб, використовувався для здіснення підприємницької діяльності, а також в інших цілях, що не відповідають його прямому призначенню.
«DAEWOO Electronics Co.» знімає з себе відповідальність за можливу шкоду, нанесену продукцією «DAEWOO Electronics Co.» людям, домашнім тваринам, майну у випадку, якщо це відбулося в результаті недотримання правил і умов експлуатації, установки виробу; умисних або необережних дій споживача або третіх осіб.

Гарантійний термін розповсюджується на час перебування виробу в УСЦ.

ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність