Пошук продукції  
  Головна сторінка > Special content

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


IFA 2008
Компанія DAEWOO Electronics, один із провідних світових виробників побутової техніки й електроніки, представила на міжнародній виставці побутової техніки й електроніки IFA-2008 у Берліні унікальну колекцію інноваційних рішень. Відвідувачі виставки змогли ознайомитися з новітніми лінійками побутової техніки й електроніки в рамках експозиції DAEWOO Electronics, об'єднаною ідеєю гармонії.

Новинки аудіо й відео техніки. "Чорна серія": Супер тонка модель

Однієї із найочікуваніших новинок компанії DAEWOO Electronics на IFA-2008 стали ультратонкі LCD-телевізори DLT-42S1, товщина яких становить усього лише 1,5 дюйма (3,9 см). Це пристрій з діагоналлю екрана 42 дюйма відрізняється видатним функціоналом. Контрастність зображення телевізора DLT-42S1 – 15000:1. У новинці реалізована "фірмова" технологія MGDI-plus, що робить кольори насиченими, а картинку – більш чіткої. Завдяки цьому глядачі можуть насолодитися природнім і неймовірно реалістичним зображенням. Телевізор оснащений убудованим DVB-T тюнером, що підтримує формат відтворення MPEG4, а також USB портом.

До нового стандарту - готові!

У рамках IFA-2008 компанія DAEWOO Electronics представила два нових LCD-телевізори з убудованим DVB-тюнером DLT-32L2MP4 і DLT-42L2MP4. Ці моделі підтримують стандарт MPEG4 - поліпшену технологію стиску відео при збереженні найвищої якості зображення для телебачення високої чіткості (HDTV). Сьогодні HDTV доступно лише в деяких країнах, але очевидно, що майбутнє за цією технологією, адже вона дозволяє домогтися значно більш якісного зображення. Телевізори DLT-32L2MP4 і DLT-42L2MP4 підтримують нову технологію вже сьогодні. Серед особливостей цих моделей: технологія поліпшеної якості зображення MGDI-plus, функція "картинці-у-картинці", а також цілих три HDMI-входи.

Розкіш і стиль

На виставці IFA-2008 DAEWOO Electronics представила нову серію LCD-телевізорів - L-Series. У цих елегантних моделях основна роль відведена аристократичному дизайну. Тонкий корпус телевізорів покритий чорним глянцем, що нагадує лак для роялю. У лінійці L-Series є як старші моделі з діагоналлю екрана 32, 37 і 42 дюйма, так і молодші компактні рішення – 19 і 22 дюйма. Технології Full HD або HD READY, MGDI Plus, а також три виходи HDMI, USB порт і комп'ютерний вихід перетворюють ці телевізори в ідеальний інструмент для відтворення зображень із різних джерел.

Телевізори L-Series стали основою для безпрецедентної роботи з кольорами, що проробили дизайнери компанії DAEWOO Electronics. Щоб привнести в традиційний дизайн телевізорів яскраві фарби, моделі лінійки L2 оснащені срібними й темно-червоними панелями. Для додання корпусу ультрамодного вигляду, деякі з моделей оснащені прозорими вставками. Крім того, у колекції є моделі, виконані в жовтогарячій, червоній і синій кольоровій гамі із глянцевим обрамленням, які приковують до себе погляди.

Більше роздільна здатність з технологією Full HD

На IFA-2008 компанія DAEWOO Electronics представила нові асортименти високоякісних LCD-телевізорів, оснащених технологією Full HD. Ці моделі здатні відтворити картинку з роздільною здатність 1920х1080 пікселів – що перевершує можливості "звичайного", аналогового телевізора в 7 разів. Не важливо, звідки надходить вхідний сигнал – нові моделі LCD-телевізорів від DAEWOO Electronics завжди забезпечують абсолютно чітке зображення у весь екран.

Тандем ТВ і DVD

Нові лінійки LCD-телевізорів з убудованим DVD-плеєром T2 і M2 від DAEWOO Electronics дозволяють насолоджуватися переглядом телевізійних програм і відеофільмів. У дизайні цих пристроїв відбиті найсучасніші тенденції: тонкий корпус, стильна підставка й чорна глянцева поверхня. Кіно, музику й фото можна завантажувати за допомогою убудованого DVD-плеєра, а також через USB порт, або з карт SD/MMC/MS через кард-рідер.

Blu-ray для домашнього кінотеатру

Очевидно, що Blu-ray - це відео формат майбутнього. Свій перший Blu-ray плеєр компанія DAEWOO Electronics представила громадськості на торішній виставці IFA. В 2008 році на стенді компанії демонструвалися дві нові моделі: DBP-1000 і DBP-2000. Ці рішення оснащені технологією Full HD з фантастичною якістю зображення й Full HD Sound із прекрасним звучанням Dolby Digital Plus. Моделі підтримують формати DVD, CD, DivХ, MP3 і JPEG, і забезпечують роздільну здатність до 1080р.

Збережи й дивися

На IFA-2008 компанія DAEWOO Electronics представила ряд пристроїв для запису якісного відео. Надтонкий рекордер DRHT-734 сполучить у собі можливості DVD-плеєру й пристрою, що записує на жорсткий диск, а моделі DRVT-40 і DRVT-43 - DVD і пристрій запису на VHS-касету. Убудований у рекордери DVB-T тюнер дозволяє записувати передачі телебачення. Два нових пристрої DPT-K83B і DPT-K87B також оснащені DVB-T тюнером, що дозволяє записувати передачі на 90 Гб і 160 Гб жорсткому диску відповідно. Убудований відео-рекодер є й у нових LCD-телевізорах DLM-42U1GVB і DLM-42U2GVB.
ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність