Пошук продукції 
  Головна сторінка > Новини > Новини про продукцію

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


[ back] Категорія: Новини про продукцію  

Новий GPS Навігатор від Daewoo Electronics12.06.2008


У червні 2008 року на українському ринку GPS-навігаторів з'явиться новинка від компанії Daewoo Electronics - GPS навігатор нового покоління DPN-3509.

Ця багатофункціональна система навігації стане оптимальним рішенням для міських жителів, що активно користуються автомобілем, завдяки новітнім супутниковим системам і карті Візіком-Україна.

Карта має базу інфраструктури великих міст: Київ, Донецьк, Маріуполь, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Луганськ, Крим.

Навіть не знаючи точної адреси, користувач може ввести в пошук назву готелю/ресторани/ супермаркету/ та ін. й прямувати прокладеним маршрутом.

Навігатор DPN-3509 швидко прокладе новий маршрут до кінцевого пункту, якщо користувач відхилився від раніше прокладеного шляху.

Пішоходи також оцінять цю новинку - тепер вони легко знайдуть шлях завдяки інструкціям, почетим через динамік або навушники. Любителі туристичних походів можуть більше не брати компаси - навігатор не дасть заблукати в «трьох соснах» , допоможе вибрати правильний маршрут і зорієнтуватися на місцевості.

Компанія Daewoo Electronics подбала й про тих, кому в дорозі недостатньо тільки навігації – DPN-3509 відтворює файли формату MP3 і MPEG4, а убудовані 256 Мб пам'яті й карта пам'яті на 2 GB дозволять зберегти потрібну кількість зображень і музики.

Пристрій працює безперервно в режимі навігації 3 години й може заряджатися від автомобільного прикурювача, комп'ютера або мережі.

DPN-3509 має 3,5 дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 320х240. Навігаційна система працює під керуванням операційної системи Microsoft Windows CE.NET 4.2 і оснащена процесором із частотою 400 Мгц.

Розміри GPS-Навігатора становлять 175х75х20 мм, вага - 175 грамів.

Кольори корпуса: сріблястий або чорний.

У набір входить: карта, зарядний пристрій, кріплення на скло, навушники, чохол.

Специфікація
ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність