Пошук продукції 
  Головна сторінка > Новини > Новини Корпорації

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


[ back] Категорія: Новини Корпорації 

Daewoo Electronics підписує в ОАЕ контракт на 200 мільйонів доларів30.11.2006


Представники корпорації Daewoo Electronics, провідного Південнокорейського виробника електроніки, повідомили про підписання контракту з МПК – Міждержавний Промисловий Комплекс (спільне підприємство засноване профільними міністерствами Об’єднаних Арабських Еміратів та Йорданії) на будівництво заводу по виробництву електроніки в Абу Дабі, столиці ОАЕ.
Промислові потужності нового заводу є найбільшими серед усіх раніше збудованих на Близькому Сході. Завод стане найкрупнішим виробником техніки для дому на Близькосхідному ринці.
Кінець будівництва запланований на першу половину 2008 року, після чого почнеться масове виробництво побутової техніки у кількості більш ніж 1 мільйон одиниць товарів на рік, включаючи холодильники, кондиціонери та пральні машини.
Цей контракт отримав офіційну назву Проект Абу Дабі. Проект Абу Дабі було ініційовано урядом ОАЕ, як частини плану покращення інфраструктури виробництва електроніки для ринків країн Близького Сходу та Північної Африки.
„Ми раді, що саме нам було довірено цей визначний проект. Це підкреслює компетентність і досвід Daewoo Electronics у сфері виробництва електроніки”, заявив виконавчий директор Daewoo Electronics пан Лі Сйонг Чанг. „В майбутньому цей контракт ще сильніше зміцнить наші позиції на Близькосхідному ринці.”
„Ми дуже задоволені тим, що обрали виконавцем цього унікального проекту саме Daewoo Electronics. Ми віримо, що цей завод принесе користь як самому спільному підприємству, так і нашим клієнтам”, додав фінансовий директор МПК.
ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність