Пошук продукції 
  Головна сторінка > Новини > Новини Корпорації

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


[ back] Категорія: Новини Корпорації 

Daewoo Electronics та Bosch-Siemens підписують контракт на суму у 300 мільйонів доларів

07.02.2006


 У вівторок, представники Корпорації Daewoo Electronics повідомили про початок стратегічного партнерства з провідним німецьким виробником техніки для дому Bosch-Siemens.
 Згідно 300 мільйонного договору, протягом наступних трьох років, Daewoo Electronics щорічно буде виробляти більш ніж 100 тисяч холодильників side-by-side для Bosch-Siemens. Планується що цей товар буде продаватися у Німеччині, Італії, Великобританії, США та Австралії.
 Не дивлячись на те, що товар буде розповсюджуватися під торгівельною маркою німецького партнеру, фахівці Daewoo Electronics будуть задіяні під час розробки дизайну та плану продажів й маркетингових заходів.
 Також представники Daewoo Electronics заявили, що саме зараз ведуться переговори щодо поглиблення партнерства у сфері побутової техніки. Також вони додали, що цей контракт прокладе шлях для майбутнього експорту холодильників side-by-side на Північноамериканський ринок, але вже під торгівельною маркою Daewoo.
 „Бренди Daewoo Electronics і Bosch-Siemens є одними з найбільш визнаних й шанованих виробників побутової техніки у світі, й обидва відомі своїм невпинним прагненням до нововведень”, заявив виконавчий директор Daewoo Electronics пан Лі Сйонг Чанг. „Від співробітництва з Bosch-Siemens ми чекаємо поглиблення відносин між компаніями та реалізації потенціалу двох визнаних новаторів.”
ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність