Пошук продукції 
  Головна сторінка > Новини > Новини Корпорації

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


[ back] Категорія: Новини Корпорації 

Daewoo збирає партнерів

18.05.2005


У фойє була розгорнута значна експозиція, що демонструвала досягнення оновленої компанії, яка працю у сфері виробництва побутової електроніки та іншої техніки для дому. Перед присутніми виступив голова українського представництва Daewoo Electronics пан Сонг Кйо Со, що розповів про положення компанії й окреслив плани на найближчий час.
Зараз Daewoo Electronics має 14 фабрик по усьому світі (крім Південної Кореї, вони розташовані в Китаї, Мексиці, Ірландії, Іспанії й Польщі), 10 дослідницьких центрів і 24 торговельні представництва, включаючи українське. За останні декілька років компанія зробила істотні інвестиції в дослідження, а також у будівництво нових заводів (зокрема, незабаром повинна почати роботу фабрика, що випускатиме дисплеї технології OLED).
Керівництво Daewoo Electronics розглядає ринки країн СНД й український зокрема як дуже перспективні й має намір сприяти їхньому розвитку. У рамках виконання програми «... до 2011 р. увійти у десятку світових лідерів по виробництву побутової електроніки» перед партнерами ставиться завдання: до кінця нинішнього року досягти 10%-ний частки українського ринку у сегменті відео електроніки. Щоб реалізувати ці амбіційні плани, Daewoo Electronics не тільки пропонує сучасну техніку, але й забезпечує її трирічне безкоштовне сервісне обслуговування в мережі з 25 сервісних центрів. У модельному ряді присутні цікаві продукти: 60-дюймові плазмові панелі, 32-дюймові РК-телевізори, DVD-рекордери з вбудованим жорстким диском ємністю до 160 ГБ, а також кілька комбінованих пристроїв (наприклад, РК-телевізор з вбудованим DVD-плеєром). Оголошена торік орієнтація на цифрові технології втілена в конкретних рішеннях, наприклад процесорі обробки відеосигналу MGDi (Mela Genuine Digital image).
З особливостями найбільш важливих продуктів і стратегією їхнього просування партнерів ознайомили категоріальні менеджери Daewoo Electronics.
Віце-президент компанії «Фокстрот» Сергій Маковецький (праворуч) обговорює перспективи просування Daewoo Electronics
Після офіційних виступів відбулася дружня вечеря, що супроводжувалася розважальною програмою, у ході якого за підсумками роботи 2004 р. були нагороджені кращі партнери й сервісні центри. Вечір завершив феєрверк.
Важливість цієї події в житті Daewoo Electronics підкреслювала присутність посла Південної Кореї пана Санг Джу Лі із дружиною.
Посол республіки Корея пан Санг Джу Лі

ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність