Пошук продукції 
  Головна сторінка > Новини > Новини про продукцію

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


[ back] Категорія: Новини про продукцію  

ДЕУ Електронікс отримує нагороди Plus X за РК телевізори12.06.2007


В цьому році компанія DAEWOO ELECTRONICS знову стала лауреатом премії Plus X Award, яка проходила у Кельні.
ДЕУ Електронікс отримала дві нагороди у номінації «Видатні технології» : LCD TV DLP-32C1W & DLP-37C3.

Обидва телевізори підкупили своїм пуристичним стилем.
Дисплей оздоблений невеличкою стильною оправою, динаміки ненав’язливо розташовані в нижній частині телевізору, а робоча панель знаходиться з бокової сторони.
LCD телевізори отримали спеціальну нагороду за естетичність дизайну. У білій оправі на стильній, вишуканій підставці LCD TV DLP-32C1W підкреслює свою індивідуальність.
А LCD TV DLP-37С3 підкорив витонченою красою двукольорових відтінків чорного та антрацитного (чорний колір з відблиском). Нижня частина телевізору підкреслена хвилястою лінією, де розмістилися динаміки.

У 2006 році компанія DAEWOO ELECTRONICS отримала 2 нагороди Plus X Award: LCD TV DLP-3212 за «Кращий дизайн» та мікрохвильова піч КОС-9NТВ у категорії «Легкість у користуванні». Розробки продукції компанії DAEWOO ELECTRONICS відповідають сучасним технологіям, витонченому дизайну. Підтвердженням цього стають нагороди від Plus X Award.
Кожного року премія Plus X Award надється за видатні успіхи у інноваціях, кращому дизайні, легкості у користуванні, екологічних продуктів. І ті товари, які є підтвердженням цих номінацій, отримують нагороду.
Премія Plus X Award надається тільки тим товарам, які підтверджують свою якість. Продукти, які приймають участь у нагороді Plus X Award, надаються з будь-яких сфер: електроніки, телекомунікацій, IT продуктів, побутової техніки, фото, автоелектроніка, електронні інструменти та садівничий інвентар.
Два лауреати премії Plus X Award DLP-32C1W & DLP-37C3 – це LCD TV серії С1 та С3. В модельному ряді цієї серії присутні РК телевізори з витонченим дизайном від 26 до 42 дюймів.
ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність