Пошук продукції  
  Головна сторінка > Legal

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту

Ця сторінка містить приватне повідомлення і інформацію авторського права, умови якої повинні дотримуватися.

Користувачі сайту можуть надрукувати одну сторінку або весь матеріал для особистого, некомерційного використання, при умові, що вони не будуть видозмінювати матеріал ні в якому разі: не знищувати інформацію, не змінювати „авторські права” чи торговий знак. Весь матеріал на сайті поданий законно. Жодна інформація з цього сайту не може бути скопійована, поширена або розповсюджена для комерційного використання без письмової згоди від ДЕУ. ДЕУ зберігає право власника на інтелектуальну власність щодо матеріалів, які знаходяться на сайті.

Сайт ДЕУ Електронікс не використовується для конфіденціальної чи приватної інформації. Майте на увазі, що будь-яка інформація чи матеріал, відправлений на сайт ДЕУ, не буде вважатися конфіденціальним. Відправляючи будь-яку інформацію або матеріал на сайт ДЕУ, ви надаєте ДЕУ необмежену, безповоротню ліцензію для використання, відтворення, демонстрацію, виконання, видозмін, поширення цих матеріалів-інформації, а також даєте згоду на те, що ДЕУ може вільно використовувати будь-яку ідею, концепцію, ноу-хау або методи з тих матеріалів, які ви висилаєте на сайт.

Інформація щодо цього сайту може мати технічні неточності та топографічні помилки. Інформація може бути змінена або оновлена без попереджень.

Щоб вибрати веб-адресу будь-якої країни, зайдіть до сайту www.daewoo-electronics.com. Сполучені сайти не контролюються ДЕУ. ДЕУ не відповідає за зміст будь-яких сполучених сайтів, їх змін, оновлень. ДЕУ не надає підтримку через ці сполучені веб-сайти.


ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність