Пошук продукції 
  Головна сторінка > Про Daewoo > Бачення

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайту


Всесвітній виробник побутової техніки ДЕУ Електронікс може похвастатися конкурентною спроможністю компанії на ринку електроніки і результатами наполегливих технічних розробок для своїх покупців. Всесвітня мережа Компанії нараховує більш ніж 70 місць виробництва, R&D та торгівля має можливість повністю і невпинно задовольнити потреби покупців в кожному регіоні світу

Компанія здійснила немалі зусилля, щоб адаптуватися в середовищі, закласти основу для сміливих злетів, надати значення/ствердити ім’я компанії у бізнес світі. Всі ці зусилля були спрямовані на те, щоб завоювати статус функціональної всеохоплюючої компанії побутової техніки, яка б приносила чималий прибуток. Крім цього, компанія ДЕУ Електронікс має на меті продаж або зменшення неголовних чи малоприбуткових, простоючих бізнесів, реорганізувати бізнес на різних рівнях та покращити структуру робочої сили.
ДЕУ Електронікс намагається максимально прикласти зусилля для отримання фінансового прибутку через свої мережі збуту. Це сприяє заохоченню розвитку мультимедійного бізнесу, щоб в кінці кінців стати єдиною сім’єю, яка буде спроможною гарантувати високий прибуток і ріст компанії, як стратегічного альянсу.

Повне задоволення потреб кінцевого покупця – це “raison d'être”(сенс буття) ДЕУ Електронікс і Компанія реалізує своє бачення стати світовим лідером, який би диктував свої стандарти на ринку 21 століття.


ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність