Пошук продукції 
  Головна сторінка > Про Daewoo > Звернення Голови Представництва

Новий
сервіс

IFA 2008
Берлін

IFA 2007
Берлін

Plus X Awards
2007

Звернення Голови Представництва
Контакти
Виберіть країну
Карта сайтуДЕУ Електронікс – це всесвітньо відома провідна компанія, метою якої є повне задоволення потреб найвибагливіших споживачів. З моменту свого відкриття компанія зміцнює власні позиції на міжнародному ринку, невпинно прагнучи до світового лідерства на ринку електроніки 21 століття.
На сьогодні компанія нараховує більш ніж 70 місць виробництва, що розташовані по всьому світу. Українське представництво компанії розпочало свою роботу з квітня 1995 року і з того часу йде шляхом до самовдосконалення та відповідності потребам українського ринку, що постійно розвивається. Компанія ретельно вивчає потреби та специфіку вподобань українського населення і спрямовує свої розробки в галузі електроніки саме на задоволення вітчизняного споживача.
З лютого 2003 року, у зв’язку з реорганізацією компанії, був змінений логотип ДЕУ Електронікс. Новий логотип компанії – це літери «» та «». Червоний колір логотипа є символічним, оскільки він бере свої витоки з античних часів, коли стародавні культури усього світу уявляли червоний як найважливіший колір природи та наділяли його життєдайною силою. Колір логотипа символізує стабільність, надійність та гармонію, а сучасний дизайн акцентує увагу на спрямованості компанії в майбутнє.
Продукція компанії ДЕУ Електронікс безпосередньо пов’язана з людським життям, тому філософія компанії зосереджена на створенні продуктів, що здатні доповнювати Ваше життя, додаючи йому більше здоров’я та комфорту.
Продукти компанії відповідають світовим стандартам якості та є актуальними для споживачів – це являється безпосереднім результатом постійних інвестувань у розробку нових технологій.
Прагнучи стати частиною Вашого щоденного активного та сучасного життя компанія ДЕУ Електронікс створює товари, які піклуються про споживача, а її новітні досягнення та ідеї в сфері технологій обов’язково зроблять Ваше життя якісним та яскравим. Нагороди Plus X Award: LCD TV DLP-3212 - рідкокристалічний телевізор за «Кращий дизайн» та мікрохвильова піч КОС-9NТВ у категорії «Легкість у користуванні», які компанія DAEWOO ELECTRONICS отримала у 2006 році заохочують нас до ще більшої відповідальності та постійної праці над удосконаленням продуктів компанії для найповнішого задоволення вимог сьогодення.
У 2006 році в Україні стрімко стартували продажі професійного холодильного обладнання, а у 2007 – опалювального, а саме настінних газових котлів. Це свідчить про те, що компанія ДЕУ Електронікс розвивається у нових напрямках, прагнучи наповнити Ваше життя необхідною якісною технікою.
Компанія ДЕУ рада працювати для Вас, використовуючи неординарні високотехнологічні рішення, що спеціально створені відповідно широкому спектру ваших потреб. Продукти компанії ДЕУ Електронікс йдуть у ногу з сучасними провідними тенденціями та вимогами, а також відповідають Вашим особистим запитам, саме це є найбільш важливим для компанії. Тож ми вдячні Вам за Ваш вибір!

Голова Представництва Со О Сок


ДЕУ Електронікс Юроп - All rights reserved - © 2003
Карта сайту | Пошук | Контакти | Декларація | Конфіденційність